Sebit’e Bir Ödül Daha

web dersleri

web dersleri

Türk Telekom Grup iştiraki Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ, öğrenci ve öğretmenlere, gelişmiş görsel içeriğin yanı sıra etkileşimli ve kişisel bir öğrenme süreci de yaşatan Vitamin’in ABD pazarı için geliştirilen versiyonu Adaptive Curriculum ürünü ile Amerikan Yazılım ve Bilgi Endüstrisi Birliği (Software & Information Industry Association) SIIA tarafından düzenlenen ve yazılım endüstrisinin Oscar’ı kabul edilen 2013 CODiE ödüllerinde “En İyi Sanal Öğrenme Çözümü” ödülünü kazandı.

Birçok endüstride en iyi ve yeni teknoloji ürünlerini sunan şirketleri ödüllendiren ve 1986 yılından bu yana verilen CODiE ödülleri bu yıl, 75 farklı kategoride yapılan başvurularla  gerçekleşti. SIIA sponsorluğunda düzenlenen, hem iş hem de teknoloji alanında sahip olduğu endüstri uzmanlığıyla tanınan önemli yöneticilerin jüri üyesi olduğu CODiE’de ödülü 6 Mayıs 2013’te San Francisco’da düzenlenen törende Sebit adına, Adaptive Curriculum’un CEO’su Jim Bowler aldı.

Sebit,  CODiE ödülüne daha önce “6-8. Sınıflara Yönelik En İyi Matematik Eğitim Ürünü”, “En İyi Yeni Eğitim Şirketi”, “En İyi Online Eğitim Çözümü” ve “En İyi Sanal Okul Çözümü” kategorilerinde layık görülmüştü.

En güncel haberler için web tasarım derslerini takip etmeye devam edin.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: