Web tasarım dersleri

Web tasarım dersleri internet sitesi yapmak isteyen birçok insanın faydalanmak ve web tasarım eğitimi almak istediği başlıca konulardan bir tanesidir. Web tasarım eğitimini Azra Bilişim ve Reklamcılık olarak videosunu çekerek anlattığımız web tasarım dersi konu başlığı altında topladık.

web-sitesi-tasarimi

Günümüzde birçok firma ya da kişiler web tasarım kursu vermektedir. Bu web tasarım kurslarında uygulamadan çok wep tasarım derslerini teorik olarak anlatırlar. Fakat web tasarım dersi teorik olarak anlatıldığında uygulama yapılmadığı zaman pek bir fayda sağlamaz. Web tasarımı dersleri verdiğimiz web tasarım kurslarında sizin öğrenebileceğiniz maksimum seviyede dera anlatılmaktadır. Dersleri anlayıp kendinizi geliştirebilmeniz için temel düzeyde web tasarımını bilmeniz ve web tasarımı için size gerekli olan programları az çok tanıyor olmanız gerekir.

Biz web tasarımı derslerini anlattığımız videolarımız bölüm bölüm oluşup php, css, html ve java gibi temel konuları içermektedir. Anlattığımız web tasarımı dersleri sade bir dille ve temel düzeyde bilgisayar bilgisi olan herkes tarafından kolaylıkla anlaşılır düzeydedir. Anlattığımız web tasarımı derslerinde photoshop ve coreli de anlatıyor en çok işimize yarayacak noktalara değiniyoruz. Web tasarımı derslerimizde kodlama kadar önemli olan bir diğer konu ise tasarım bu konuda bizim web tasarımı dersleri veriyor olmamız biraz da sizin tasarım yeteneğinize bağlı olmaktadır. Sizin için programlama tanımlarını, programlama mantığını web tasarımı derslerimizde anlatıyoruz. web sitesi yapmak hem tasarım ufkunuzu aydınlatır hem de dreamweaver,photoshop gibi başlıca tasarım programlarını öğrenmenize yardımcı olur.

Eğer iyi birer web tasarımcı olmak istiyorsanız uygulama derslerini sürekli tekrar tekrar izlemeli ve takıldığınız yerlerde bize ulaşmalısınız.

web tasarımı derslerimizin daha ayrıntılı olarak incelemek istiyorsanız sitemizden bize ulaşabilirsiniz…

ayrıca web tasarımı dersleri için sayfamız da ki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: